O Nas

FlowerStudio to kameralna kwiaciarnia, która mieści się na poznańskich Jeżycach.  Prowadzona jest przez Joannę Pranke- mistrza florystę.

To miejsce, w którym każdy, kto lubi rośliny znajdzie coś dla siebie.

Poszukujemy nowatorskich rozwiązań, nie boimy się odważnych realizacji.

Nieustannie doskonalimy nasze umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach organizowanych przez topowych polskich florystów.

Stawiamy na technikę, która w połączeniu ze zmysłem estetycznym i wiedzą naszych pracowników sprawia, że Klient otrzymuje piękne kompozycje i bukiety, które długo zachowają swoją świeżość i blask.

Przygotowujemy kompozycje na każdą okazję. Zapraszamy do naszej kwiaciarni oraz do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i skorzystania z opcji dostarczenia kwiatów przez kuriera.

Kompozycja

O Mnie

Nazywam się Joanna Pranke – ukończyłam szereg kursów florystycznych prowadzonych przez najlepszych florystów w Polsce. Swoje umiejętności doskonaliłam również na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, by przed Izbą Rzemieślników w Szczecinie otrzymać tytuł Mistrza Florysty.

Kwiaciarnię w Poznaniu prowadzę od 5 lat. Jednak każdego dnia staram się poszerzać wiedzę florystyczną i dzielić się nią. Szczególnie lubię realizacje naturalne z polnych, pachnących kwiatów.
W pracę z roślinami wkładam całe swoje serce. To przekłada się na zadowolenie Klientów, którzy nam zaufali i skorzystali z naszych usług.